3 טיפים לעיצוב הגינה שלכם

3 טיפים לעיצוב הגינה שלכם

כאשר אנחנו מדברים על הגינה שלנו אנו מדברים על חלק בלתי נפרד מהבית שלנו. עיצוב הגינה הוא בגדר מלאכת מחשבת של ממש מאחר ובתכנון נכון הוא יכול להפוך לפינה השקטה והנוחה שלכם בבית.
רבים מאיתנו תוהים מה הם התהליכים הנכונים לעיצוב הגינה ואיך לעשות זאת נכון, אין זה משנה אם יש לכם גינה גדולה או קטנה בהנחה ותעשו זאת נכון תוכלו למקסם את שטח הגינה בצורה מקסימלית.
ריכזנו עבורכם 3 טיפים שיעזרו לכם לעצב את הגינה שלכם – הישארו איתנו!

תכננו את הגינה לפרטי פרטים

לפני שאתם מתחילים לקנות אקססוריז, פרחים שונים ומתחילים לזרוע ירקות בגינה מוטב שתחשבו לפני איך אתם רואים את הגינה שלכם בסוף. קחו דף A4 רגיל והתחילו לשרטט את הגינה שלכם, בדקו מה מימדי הגינה שלכם לאורך ולרוחב בהתאם לכך נסו להכניס אלמנטים בהתאם.

כאשר אתם מתכננים את הגינה שלכם תצטרכו לקחת בחשבון את מימדי הגדרות בגינה, את נקודות ההשקייה, מיקומי הפרחים וגינת הירק ואיפה תרצו למקם את פינת הישיבה שלכם.
לאחר שיש לכם שרטוט מוכן – הגיע הזמן לצאת לשופינג קטן ולקנות את הציוד שחסר לכם. כאשר אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים לעשות בגינה אתם חוסכים לעצמכם זמן וכסף רב.

דשא סינטטי לעיצוב הגינה שלכם

דשא סינטטי הוא בחירתם של משקי בית רבים. דשא סינטטי מתאים לאנשים אשר רוצים לשלב בין מראה של יוקרה ואיכות לבין נוחות תחזוקה ותפעול. למעשה, אין צורך להשקות דשא סינטטי, לא ליישר, לא לגזם ולמעשה כשמו כן הוא – סינטטי, הוא מרחיק חרקים אשר רואים בדשא תנאים אופטימליים לגדילה.
בחירה נכונה של דשא סינטטי תבטיח לנו דשא איכותי, עמיד וירוק לאורך זמן. אגב, הרבה יותר כיף לסיים את היום ולשבת על דשא סינטטי מאשר לשאול את עצמכם "תורו של מי לגזום את הדשא היום?". זה הזמן להתקדם לדשא סינטטי נוח.

התייעצו עם בעל מקצוע בעל ניסיון בתחום

אין חכם כבעל ניסיון. כמו שכבר הצלחתם להבין תכנון הגינה היא מלאכת מחשבת של ממש. לאחר שתכננתם את הגינה שלכם, את כל הדברים שחשובים לכם ופנטזתם עלייה בגינה הקטנה שלכם אנו ממליצים לכם לשכור את שירותיו של מעצב גינות מקצועי.

אנשים רבים בוחרים לוותר על ייעוץ עם בעל מקצוע מאחר ומדובר בתוספת כספית, שאגב היא לא ממש גדולה. שעת ייעוץ עם מעצב גינות עלולה לעלות לכם 300-500 שקלים ולפעמים שעה זו יכולה לחסוך לכם אלפי שקלים בתכנון הגינה תוך כדי הכוונה נכונה.
יחד עם בעל המקצוע תוכלו לעבור על השרטוט שלכם, לתכנן את הגינה בצורה נכונה, להוסיף או לחילופין להוריד אלמנטים ולהקשיב לעצות איכותיות ובעלות ערך.