עיצובים בברזל לאחר בניית הבית

עיצוב בברזל

עיצובים בברזל

לקוחות אשר בונים את ביתם חושבים על כל פרט ופרט ולכן הם נעזרים במקרים רבים גם במעצב פנים אשר מסייע להם לבחור את הקו העיצובי שמתאים ביותר לכל משפחה. הבית בנוי מרבדים רבים ויש לקבל עשרות החלטות לגבי כל אחד מהם, כדי ליצור מעטפת יפהפייה של המבנה כולו. אחת המטרות של כל משפחה היא לעצב בית יוצא דופן אשר הוא שונה מאד בנראותו מבתים אחרים וזאת כדי ליצור בידול מהותי מהבתים השכנים. אחת האפשרויות שמעצב הפנים מציע ללקוחות הוא שימוש באופציה של עיצובים בברזל במקומות שונים ברחבי הבית כמו במעקה על גרם המדרגות, או בשער הכניסה החיצוני לבית.

העלויות של בניית הבית ורכישת כל הפריטים הנלווים הן מאד גבוהות ולכן במקרים רבים קיים סיוע של ההורים באמצעות משכנתא הפוכה דבר שמפחית את העומס הכספי על המשפחה. כך אפשר לרכוש את המוצרים החסרים להשלמת הבית לפני הכניסה למגורים, כמו מוצרי חשמל ופריטי ריהוט לסלון ולשאר חדרי הבית.

מראה הבית לאחר ביצוע עיצובים בברזל

חרשי הברזל מציעים ללקוחות שפע של עיטורים ודגמים המתאימים למיקומים שונים. אם מדובר על פריטים שונים בתוך הבית כמו מעקה של המרפסת או של גרם המדרגות, אפשר ליצור עיטורים עדינים כך שלא יהיו בולטים מדי בעיצוב הכללי של הבית, במיוחד אם מדובר בעיצוב קלאסי. עבודות ברזל ובפרט עיצובים בברזל יכולים להיות צורות גיאומטריות או צורות מעוגלות אשר משתלבות זו בזו ויוצרות יחד מראה אסתטי ויפהפה ומאד נעים להביט אל המדרגות ולראות את המראה המרהיב.

גדר היקפית ושער כניסה מברזל

כאשר מדובר בשכונה של בתים פרטיים, לכל בית קיים שער שונה. חשוב לשמור על בידול זה כדי שכל אחד יכיר את ביתו היוצא דופן. המגמה של המשפחות היא להזמין גדר היקפית סביב כל הבית אשר בנויה ממוטות ברזל במרווחים קבועים עד השלמת אורכו של כל השטח, כדי שזרים לא יוכלו להיכנס פנימה לשטח הבית.

מול דלת הכניסה של הבית, ימוקם שער הכניסה שיהיו בו עיטורים גסים וכבדים יותר. גם כאן יש אופציות רבות מאד של עיטורים שייחדו את שער הכניסה והלקוחות ומעצב הפנים יחליטו יחד על הדגם שנראה להם הנכון ביותר, כיוון שהם אוהבים את הנראות הספציפית של עיצובים בברזל.

מרפסות בבית החדש

אם קיימות מרפסות בבית החדש, כמו לדוגמה מרפסת אשר צמודה לחדר השינה או לאחד מחדרי הילדים בקומה השנייה, ההמלצה היא להזמין עבור כולם מעקה בעל פרופיל זהה ועיטורים עדינים המשתלבים בנראותם של הרהיטים בחדרים והקו העיצובי. או לחלופין לבצע זאת בעיטורים שהשתמשו בהם בגרם המדרגות וכך תהיה תחושה של המשכיות מהעלייה במדרגות לכניסה לחדרים ולהימצאות על המרפסת, כדי לשאוף אוויר צח ולראות את הנוף המדהים שרואים מהקומה הגבוהה.

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *