מרפסות תלויות

בשנים האחרונות אנו רואים בניינים מגורים רבים אשר מכילים מרפסות תלויות ומקנות לדיירים יתרונות רבים. במרפסות ניתן לשבת לבד או עם המשפחה לשתות בכיף קפה ולהסתכל על הנוף המדהים הנשקף ממנו, או סתם להשתזף בשמש בכיף. כך שניתן ליהנות ממנה ולהפיק ממנה את המירב בכל פעולה שתרצו לעשות, בין אם זה לבד או עם משפחה או עם חברים. מדובר על איכות חיים גבוהה שלא רק שאתם נהנים ממנה אלא גם מעלה את ערך הדירה שלכם במידה ותרצו למכור אותה בעתיד.

מהי מרפסת תלויה?

מרפסת תלויה היא מרפסת חיצונית אשר תוכננה מבעוד מועד בבניין עצמו בכל דירה. מרפסת תלויה יכולה להיות בבניין מגורים משותף וכן ניתן להוסיף אותה בבניינים שונים, תלוי בבניין עצמו ובתנאי הבניין. כך שאם בא לכם דירה עם מרפסת תלויה כמו בבתי מלון על מנת לפתוח את הבוקר עם קפה טוב ועיתון או סתם לשבת ביום שבת בכיף שלכם ולצפות בנוף, תוכלו לעשות זאת בביתכם.

מה היתרונות של מרפסת תלויה?

למרפסת תלויה ישנם יתרונות רבים על פני בניינים  ללא מרפסת תלויה. יתרונות אלה כוללים:

מענה לצרכים אישיים- עם מרפסת תלויה תוכלו לחיות את חייכם באיכות גבוהה, לא תצטרכו לעבור לדירות אחרו ותקבלו תמורה מלאה לצרכים האישיים שלכם.

השבחת הדירה- עם מרפסת תלויה תוכלו להשביח את ערכו של הנכס שלכם. הוספת מרפסת או מרפסות תלויות מגדילה את שטח הדירה שלכם ואת ערכו של המבנה הקיים באופן משמעותי מאשר בניינים ללא מרפסות תלויות.

התקנה מהירה- התקנת המרפסת התלויה היא מהירה ביותר. מדובר על תהליך נוח ומהיר כאשר המרפסת מגיעה אליכם שלמה ומותקנת תוך כמה שעות בלבד.

עיצוב מותאם אישי- ניתן לבחור את המרפסת שאתם אוהבים בהתאם לעיצובה, סגנונה גודלה והתאמתה לדירה שלכם.

מחיר משתלם- המחיר של מרפסת תלויה הוא מחיר לא גובה. מדובר על פתרון אטרקטיבי אשר המחיר ידוע  מראש כבר בשלב הראשוני ואין הוצאות נלוות או עלויות לא צפויות. לכן קחו בחשבון שמדובר על השקעה שתחזיר את עצמה בעתיד עם עלייתו של ערך הנכס.

האם מרפסת תלויה היא מרפסת בטיחותית?

הצבת מרפסות תלויות מפלדה הפכו לפופולאריות בשנים האחרונות. הרבה אנשים מבקשים אותן בעת רכישת דירה כתוספת חובה בכל בניין. הצבתן של מרפסות תלויות מחייבת התייחסות לתקנים ודרישות הבטיחות המקצועיות בעת בנייתן. בנייה בהתאם לתקנים מבטיחה התקנת מרפסות תלויות חזקות עמידות ובטיחותיות לאורך שנים. חשוב שהמרפסת שלכם תהיה בהתאם לחוקי הבנייה רק עם היתר בנייה בחוק, כך שתוכלו לבצע בה איזה שינויים שאתם רוצים. כמו כן, חשוב שהעומס המירבי על המרפסת לכל מ"ר יהיה עד 350 קילוגרם. חשוב שתמיד תיקחו מראש מקדם בטיחות בכל מה שקשור לעומסים על המרפסת, כלומר השתדלו לצמצם את כמות הק"ג של כל מ"ר על המרפסת על מנת לא להעמיס עליהם ק"ג מיותרים.

 

 

 

 

 

 

 

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *