מה השער שלך אומר עליך?

שער חשמלי

רושם ראשוני המתקבל על אדם נע בין מספר אלפיות השנייה למספר דקות. את הרושם הראשוני על הבית, אנחנו מקבלים עוד לפני הכניסה לחלל פנים הבית, את הרושם הראשוני אנחנו מקבלים שאנחנו רואים את השער  שמולו אנו עומדים. ועל זה נרצה להציג את הבית שלנו כפי שאנו מציגים את עצמנו.

אומרים כי הבית של האדם הוא מבצרו ולא סתם אומרים שהוא גם המקום האינטימי ביותר שלנו, אפשר לדעת הרבה על האדם שחי שם רק מעצם הסתכלות על הבית או החדר שלו.

על כן נרצה שהיצג הראשוני של הבית שלנו יהיה טוב ויתאים למה שאנחנו מתחברים. בין אם אנו גרים ביישוב והסביבה יותר ירוקה על כן נוכל לשים שער מעץ שידבר באותה השפה עם הבית, או בין אם אנו גרים בבית הצבוע שחור לבן וחלונות שקופים , בית המשדר אלגנטיות וניקיון , נוכל לשים שער חשמלי מברזל בצבע שחור מט.

במאמר הבא אנו נדבר על סוגי שערים וצבעים לאיזה בתים הם יכולים להתאים.

שערי אלומיניום/ברזל

רוב השערים היום הם שערי אלומיניום, האלומיניום הוא חומר קל לנשיאה כי הוא חומר ממוחזר ועמיד בפני תנאי מזג האוויר ורטיבות, ומכיוון שהוא קל גם ניתן לעצב אותו בקלות מבלי לגזול שעות נוספות ולא לזהם את הסביבה. לרוב נראה אותם בצבע שחור מט המשתלב טוב עם בתים מאבן,

השילוב של ברזל והאבן נותן תחושה של תקופה קדומה ומשלבים בו בזמן מראה מודרני ויוקרתי.

שער תריסים שחור או מלא חלק יתאים לאנשים שמעוניינים בפרטיות מלאה, מראה נקי ואלגנטי לחוץ הבית.

שערים מעץ

שערים מעץ לרוב יתאימו לבתים בעלי תחושה קיבוצית, במקומות בהן יש צמחייה ואלמנטים של עץ. כמו לדירות גן או בתים כפריים. עץ נותן תחושת חמימות, ואף תחושת פנטזיה. לרוב מדובר בשערים נמוכים למראה.

שערים לדירות שכורות

הצבת שערים לדירות שכורות מאפשר לתת פרטיות לשוכרים ולתחום כל אזור של דייר ודייר ובכך גם להעלות את ערך הדירה במחירים סבירים. לרוב לשערים לדירות שכורות יתאימו שערי אלומיניום  בגלל שהם טובים ומחירן הוגן.

לסיכום

כאשר אתם מתקינים שער חשמלי בין אם בבית שלכם או בעסק, קחו בחשבון גם את העיצוב ונראות השער, האם להוסיף אלמנטים של פרזול או זכוכית ואולי את שניהם? דמיינו איזו תחושה הייתם רוצים שהאדם שיכנס למקום שלכם ירצה לקבל ואיך אתם רואים את העסק או הבית שלכם. כי אין שני לרושם ראשוני. והכל מתחיל בכניסה.