חברה לניקוי שטיחים

ניקיון של שטיחים פרסיים הוא עסק מורכב ולא פשוט ולכן צריך להיעשות באופן מקצועי ויסודי תוך מתן תשומת לב יתרה. המאמר יסקור את היתרונות של חברה לניקוי שטיחים מסוג זה.

מה מיוחד בשטיחים פרסיים?

שטיחים פרסיים אלו שטיחים המיוצרים בעבודת יד איכותית ועדינה. הם משלבים גוונים, צבעים וצורות ובשל ייחודם אינם זולים. לפיכך, יש לשמור עליהם לטווח ארוך. הניקוי שלהם נעשה באופן יסודי ובעדינות כדי לשמור שהצבע שלהם לא ידהה ושאיכותם לא תיפגע. ועל כן יש לנקותם באופן מקצועי על ידי אנשים העובדים בתחום, חברה בעלת וותק וניסיון בתחום של ניקוי שטיחים מסוג זה, משתמשת בחומרי ניקוי מיוחדים ונוקטת בזהירות ובתשומת לב מרבית כדי לשמור על המבנה והסיבים שלהם.

סוגי שטיחים פרסיים

ההבדל בין השטיחים הפרסיים נעוץ בעיקר באריגה שלהם. הם נחשבים לשטיחים יקרים כיוון שנארגים בעבודת יד ומחולקים לשני סוגים עיקריים. הסוג הראשון הוא עירוני ונארג מחוטי צמר ומשי בצפיפות מרובה. הוא גם מתאים יותר לחלל גדול כמו סלון או משרד. לעומתו, הסוג השבטי יותר קטן בגודל ומופיע עם טקסטורות אותנטיות. שטיח זה מתאים יותר לחדרי השינה.

השימוש בשטיחים פרסיים בעבר

עוד במאה ה-18 הגיעו השטיחים הפרסיים מארצות כמו איראן, טורקיה וסין והם שימשו למטרות יופי. מעבר לכך השטיחים הללו מנעו רעשים ושמרו על החום. עד היום הם נחשבים לאמצעי בידוד ומעניקים תחושה של בית חם ונעים. בעבר וגם כיום במדינות רבות נהוג לתלות את השטיחים הללו לייבוש בשמש. אך כיום במידה והשטיחים הללו נפגעים מנזקי מים התהליך הוא שונה ונעשה על יד חברה לניקוי שטיחים.

כיצד חברה לניקוי שטיחים מטפלת בשטיחים פרסיים?

בשל העובדה שיש לשטיחים הפרסיים גוונים וצבעים בולטים, בעת פגיעה מנזילת מים יש לטפל בהם במשנה זהירות. השטיחים מנוקים באמצעות מכשור מיוחד ומבוקר כדי שלא יזלוג מהם צבע. החומרים בהם החברה מנקה שטיחים מסוג זה מסירים עובש וריחות רעים. בחברה סוחטים את המים ומברישים אותם, לאחר מכן הם עוברים ייבוש מיוחד בחדר ייבוש עם טמפרטורה מתאימה. בנוסף, אם השטיחים נפגעו במרקם שלהם כך שנקרעו או נפרמו, ניתן גם לתקן אותם לאחר הייבוש. הטיפול המקצועי של חברת ניקוי השטיחים מעניקה לשטיחים מראה חדש, יוקרתי ואיכותי.

כיצד לבחור חברה לניקוי שטיחים פרסיים?

יש לבחור בשירותי חברת ניקוי שטיחים אמינה ומקצועית אך לא לפני סקר שוק בו תקבלו הצעות מחיר ותיאור של תהליך הטיפול בשטיחים. התמחור נעשה על פי סוג השטיחים, גודלם ומספרם. בנוסף רצוי לקבל המלצות על החברה מאנשים שהתנסו בניקוי שטיחים מסוג זה. לאחר שהחלטתם על החברה הרצויה וודאו את הזמינות שלה, כמה זמן ייקח התהליך ומתי יוחזרו השטיחים. בדקו גם שהחברה נותנת אחריות על העבודה ומה האחריות הזו כוללת. חשוב שהחברה תהיה וותיקה עם ניסיון ועובדים מקצועיים ומומחים בתחום.

 

 

 

 

 

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *