הכירו את היתרונות של שמשוניות

ימי הקיץ החמים במדינת ישראל עשויים להיות, איך נאמר, קשים מנשוא. החום היוקד לצד הלחות שעולה ככל שחולפים החודשים, הופכים את השהייה בחוץ ללא פשוטה. עם זאת, ישנם מספר פתרונות הצללה לחצר שלכם, ואם בכל זאת תרצו להנות מהשמש עם כוס משקה צונן במרפסת שלכם, הכירו את שמשונית. זה לא שם מתקופת הפלמ"ח, אלא הפתרון הבא שלכם, לקיץ ולחורף כאחד.

ורסטילית וחשובה

שמשונית לא מתאימה רק לימי הקיץ החמים אלא גם לימי חורף גשומים, גם אם יש מעט כאלה בארצנו הקטנטונת. מדובר ביריעת בד שמהווה פתרון הצללה מהיר מצד אחד, אך גם יעיל באיטום נגד מים. ניתן להזמין שמשוניות לפי מידה מדויקת של המרפסת, החצר או הפרגולה שלכם והתקנתן קלה ופשוטה. שמשוניות נגד גשם או שמשוניות למרפסת השמש שלכם, בכל עונה ובכל זמן, הן הפתרון האידיאלי עבורכם.

עמידות בפני מים

ישנן יריעות בד שאינן מגינות בצורה טובה על הפרגולה שלכם מפני נזקי מזג האוויר והמשקעים השונים, ובדרך כלל גם לא ישרדו חורף אחד. למזלכם, שמשוניות לפרגולה מייצרים בטכניקת הלחמה חדשנית, מה שמאפשר עמידות מובטחת גם בימים גשומים למדי. שמשוניות הן פתרון ארוך טווח ומחזיקות מספר שנים, ללא בלאי, התכווצות או התעוותות כלשהן. כך שמשוניות שומרות על הפרגולה שלכם יבשה בימי החורף.

סגירת חורף יעילה

הפרגולה שלכם נועדה לסוכך על ריהוט הגן היקר שלכם, אך היא אינה מספקת הגנה הרמטית מפני נזקי השמש או הגשם לאורך השנה. לכן, מומלץ מאוד להוסיף לה קירות, והקירות האלה הן שמשוניות. התקנת שמשוניות לפרגולה מאפשרות סגירת חורף יעילה, מה שהופך אותה אטומה למים ושומרת על הריהוט שלכם. השמשוניות יותקנו סביב הפרגולה בתהליך עבודה פשוט של עד 15 דקות.

סגירה קיצית בהתאמה אישית

לא רק בימי החורף הקרים, שמשוניות הן יעילות ביותר גם בחודשי הקיץ. סינון קרינת השמש והגנה מפני נזקיהן לריהוט הגן הן רק חלק מהיתרונות הגדולים של שמשוניות. יתרון נוסף וחשוב הוא היכולת לבצע התאמה אישית של השמשונית לשטח אותו אתם מבקשים לכסות, בין אם זו פרגולה או מרפסת שמש. חנויות רבות מציעים לכם התאמה של השמשונית לגודל ולצורה המבוקשת של הפרגולה המותקנת בגינתכם או במרפסת. אין צורך לבזבז את הזמן בחיתוך יריעות בד ובעבודת טלאים של כיסוי השטח. מדובר בהתקנה של כמה דקות שמבטיחה לכם שקט גם בחודשי הקיץ החמים. שמשוניות הן בין היתר פתרון הצללה נהדר והן יאפשרו לכם לארח בחוץ מבלי לסבול מהחום.