הדרך הבטוחה והנכונה לייצור ארונות חשמל

ייצור ארונות חשמל

ארון חשמל הוא המתחם השומר על הרכיבים האלקטרוניים הרגישים והוא חלק בלתי נפרד מתכנון של כל פרויקט בין אם מגורים או משרדים. בתהליך תכנון וייצור ארונות החשמל מושקעת מחשבה רבה המבוססת על ידע מקצועי ועמידה בתקני הבטיחות המחמירים ביותר.

לא מייצרים בלי שבוחרים את החומר הנכון

כיום אפשר למצוא ארונות חשמל העשויים ממגוון חומרים מעץ דרך פלסטיק ועד מתכת כאשר האחרונה נחשבת לחומר הגלם הפופולארי, האמין והיעיל ביותר ממגוון סיבות.
זהו חומר בעל עמידות גבוהה להפליא ויכולת הישרדות יוצאת מן הכלל, חוזק וקשיחות ויציבות – תכונות חיוניות בכל הנוגע לארונות חשמל הנושאים משקל כבד. בנוסף, הוא דורש מינימום ניקיון ותחזוקה ונחשב לחומר גמיש שמאפשר ליצור ממנו עיצובים שונים בהתאם לקו הסגנוני הנבחר ויש לו גם מאפיינים כמו בידוד אלקטרומגנטי והפחתת רעשים, עמידות גבוהה בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים לרבות לחות וחום, גשם, קור ורוחות וכן מפני כימיקלים ומזהמים למיניהם.

בארונות חשמל פונים למומחים

בבואכם לבחור ארונות חשמל חשוב לפנות מלכתחילה לחברה שתהיה אמונה על תהליך התכנון בהתאם לתנאי השטח, גודל הארון ביחס לדיירים והצרכים תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובתקני הבטיחות ושתהליך הייצור עצמו יתנהל נכון כך שהתוצר המוגמר אכן יעמוד בציפיות.
הצוות הטכני של החברה יוכל לעמוד לשרותכם בכל הנוע להתקדמות התהליך ופיקוח על המוצר כך שכאשר הוא יגיע להתקנה הוא ייראה ויתאים למפרט המקורי.
כמובן שגם ההתקנה עצמה ואיכותה קריטיים לתפקוד הארון ומזעור התקלות. הארון גם מותאם לתנאי השטח כמו הקירות עליהם הוא עתיד להיות מותקן וכן מבחינת תכולה של מפסקים, פסי צבירה, מערכת פיקוד וכדומה כך שמראש חשוב לבצע תהליך מדידות מדויק. השילוב בין פונקציונאליות לאסתטיקה משחק תפקיד חשוב בתהליך ייצור ארונות חשמל במיוחד כאשר מבצעים שיפוץ או בונים בניין במראה מודרני אטרקטיבי ומעוניינים שהארון ישתלב כחלק אינטגרלי בעיצוב הכולל.

פיקוח הדוק ועמידה בתקנים לאורך הדרך

כיום מייצרים ארונות בתכנון הנדסי מתוחכם כך שמצד אחד שומרים על הבטיחות ומצד שני, מאפשרים גישה פשוטה במידה ויש צורך לטפל בתקלות שונות תוך שימת דגש על מסגרת ומשקוף הארון, דלתות ופתיחת ונעילת הארון.
כמו כן, מגוון הטכנולוגיות המתקדמות מאפשרות לייצר ארונות חשמל בהתאמה אישית בטווח קצר במהירות רבה, כך שלא תצטרכו להמתין זמן ארוך עד שהארון יגיע אליכם.
חשוב מאוד שיהיה פיקוח על תהליך הייצור כדי שהארונות אכן יעמדו בתקני המיגון, האטימות והבטיחות הנדרשים וגם מבחינה עיצובית יתאימו לחזון הקונספטואלי שנבחר. הקפדה מקדימה על תהליכי הייצור של הארון מאפשרת למזער בלאי ושחיקה וסיכוי לתקלות שונות העשויות להיגרם בעקבות בלאי ושחיקה. בתהליך הייצור שמים דגש גם על עיבוד המתכת על פי צרכי הלקוח בשילוב טכניקות עיבוד שבבי החיוניות לייצור החלקים השונים למבנה הארון.
הייצור מתבצע במפעל חדשני עם המכשור והטכנולוגיות המובילות בתחום המשלבים אוטומציה יחד עם פיקוח אנושי הדוק על התקדמות התהליך ובדיקות איכות לאורך השלבים השונים כדי שכל החלקים אכן יתאימו למודל ולא יהיו הפתעות של הרגע האחרון. תוכלו לפנות מראש לחברה מובילה בתחום שתשתף אתכם בתהליך ותעדכן אתכם בנוגע להתקדמות עד הגעת הארון לצורך הרכבה והתקנה בחדר המדרגות או היכן שנבחר מלכתחילה למקם את הארון. חשוב מאוד לעבוד עם חברה המקפידה על עמידה בלוחות זמנים ותקציב במיוחד אם מדובר בלוחות זמנים צפופים ובתקציב נתון מראש לפרויקט. אל תתפשרו על איכות ובטיחות בכל הנוגע לארונות חשמל ממתכת.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *